Våre medlemmer


Gruppeledere

Erlend Heir
Leder

482 25 043
eheir@bindeleddet.ntnu.no

Nora Kyte
Nestleder

919 14 833
kyte@bindeleddet.ntnu.no

Christian August Brask Rustad
Økonomi- og finansleder

913 66 392
rustad@bindeleddet.ntnu.no

Emilie Nysted Elvebakk
Markedsføringsleder

958 32 793
elvebakk@bindeleddet.ntnu.no

Emmiche Wigand
HR-ansvarlig

415 77 050
wigand@bindeleddet.ntnu.no

Kenneth André Inghelm Mørkved
Bedriftsleder

417 59 023
morkved@bindeleddet.ntnu.no

Konrad Almås
Analyseleder

911 18 955
almas@bindeleddet.ntnu.no

Martin Olderskog
IT-leder

473 97 878
olderskog@bindeleddet.ntnu.no



Medlemmer

Asbjørn Nisi
Medlem

940 58 128
nisi@bindeleddet.ntnu.no

Benjamin Rike
Medlem

975 70 269
rike@bindeleddet.ntnu.no

Camilla Ulven Børsum
Medlem

922 37 607
borsum@bindeleddet.ntnu.no

Edvard Hesle
Medlem

915 75 468
ehesle@bindeleddet.ntnu.no

Helene Brøndbo
Medlem

456 74 843
brondbo@bindeleddet.ntnu.no

Markus Myklebust
Medlem

977 82 527
myklebust@bindeleddet.ntnu.no

Sophie Bjertnæs
Medlem

481 52 868
bjertnaes@bindeleddet.ntnu.no



Foto: Anders Blesvik Gandrud

Cookies hjelper oss å levere våre tjenester. Ved å bruke våre tjenester, samtykker du til vår bruk av informasjonskapsler. Lær mer