Våre medlemmer


Gruppeledere

Vilde Sætre
Leder

917 75 595
saetre@bindeleddet.ntnu.no

Knut Skjevrak
Nestleder

915 34 730
skjevrak@bindeleddet.ntnu.no

Arnas Tribusininas
Økonomi- og finansleder

970 31 623
tribusininas@bindeleddet.ntnu.no

Emil Holmen
Bedriftsleder

906 19 670
holmen@bindeleddet.ntnu.no

Jakob Cuhra
Analyseleder

944 21 225
cuhra@bindeleddet.ntnu.no

Kristoffer Grude
IT-leder

950 80 559
grude@bindeleddet.ntnu.no

Marte Ribe
Markedsføringsleder

476 80 087
ribe@bindeleddet.ntnu.no

Wilhelm H. Medhus
HR-ansvarlig

978 36 712
medhus@bindeleddet.ntnu.no



Medlemmer

Benedikte Bitnes
Medlem

451 71 234
bitnes@bindeleddet.ntnu.no

Christopher Laloi Dybdahl
Medlem

466 47 030
dybdahl@bindeleddet.ntnu.no

Jacob Alexander Worsøe
Medlem

994 33 090
worsoe@bindeleddet.ntnu.no

Johanna Toutain
Medlem

955 54 220
toutain@bindeleddet.ntnu.no

Marcus Fuglestad
Medlem

482 02 912
fuglestad@bindeleddet.ntnu.no

Maria Strand Ryssdal
Medlem

467 43 308
mryssdal@bindeleddet.ntnu.no

Nicolay Liaaen Hagen
Medlem

902 45 008
nhagen@bindeleddet.ntnu.no

Tord Johan Espe
Medlem

988 98 784
espe@bindeleddet.ntnu.no



Foto: Anders Blesvik Gandrud

Cookies hjelper oss å levere våre tjenester. Ved å bruke våre tjenester, samtykker du til vår bruk av informasjonskapsler. Lær mer