Våre medlemmer


Gruppeledere

Erlend Johnsen Fossum
Leder

412 42 751
fossum@bindeleddet.ntnu.no

Olav Lund Vigerust
Nestleder

402 98 868
vigerust@bindeleddet.ntnu.no

Agnes Roll-Matthiesen
Bedriftsleder

980 92 165
rollmatthiesen@bindeleddet.ntnu.no

Erling Stray Bugge
Leder for KarriereDagene 2018

906 99 064
bugge@bindeleddet.ntnu.no

Henrik Irgens Gravdal
IT-leder

406 11 110
hgravdal@bindeleddet.ntnu.no

Katarina Van De Pontseele
HR-ansvarlig

469 22 967
kpontseele@bindeleddet.ntnu.no

Maria Grohshennig
Markedsføringsleder

902 48 626
grohshennig@bindeleddet.ntnu.no

Sina Fattnes
Økonomi- og finansleder

476 16 602
fattnes@bindeleddet.ntnu.no



Medlemmer

Amalie Omholt Ellestad
Medlem

930 88 981
ellestad@bindeleddet.ntnu.no

Camilla Andersson
Medlem

468 96 561
andersson@bindeleddet.ntnu.no

Catherine Xu
Medlem

913 53 519
xu@bindeleddet.ntnu.no

Cecilie Høgset
Medlem

962 29 703
hogset@bindeleddet.ntnu.no

Fattir Ahmed Chaudhary
Medlem

988 65 221
chaudhary@bindeleddet.ntnu.no

Håkon Stubhaug Drangsland
Medlem

416 66 892
drangsland@bindeleddet.ntnu.no

Magnus Ulvik
Medlem

406 26 768
ulvik@bindeleddet.ntnu.no

Thomas Alsten
Medlem

907 09 822
alsten@bindeleddet.ntnu.no



Foto: Anders Blesvik Gandrud

Cookies hjelper oss å levere våre tjenester. Ved å bruke våre tjenester, samtykker du til vår bruk av informasjonskapsler. Lær mer