Våre medlemmer


Gruppeledere

Karl Petter Ulsrud
Leder

90016224
ulsrud@bindeleddet.ntnu.no

Anders Helgeland Vandvik
Nestleder

45203690
vandvik@bindeleddet.ntnu.no

Bendik Nordeng
IT-leder

45016174
nordeng@bindeleddet.ntnu.no

Ingrid Volden Smehagen
Bedriftsleder

99079250
smehagen@bindeleddet.ntnu.no

Jon Riege
Leder for KarriereDagene 2017

48268862
riege@bindeleddet.ntnu.no

Katharina Palm
ØkFi-leder

41283791
palm@bindeleddet.ntnu.no

Kristian Schnell
HR-ansvarlig

41246704
schnell@bindeleddet.ntnu.no

Martine Svagård
Markedsføringsleder

41447298
svagaard@bindeleddet.ntnu.no



Medlemmer

Agnes Roll-Matthiesen
Medlem

98092165
rollmatthiesen@bindeleddet.ntnu.no

Amalie Omholt Ellestad
Medlem

93088981
ellestad@bindeleddet.ntnu.no

Bendik Edvardsen
Medlem

48606064
edvardsen@bindeleddet.ntnu.no

Camilla Andersson
Medlem

46896561
andersson@bindeleddet.ntnu.no

Catherine Xu
Medlem

91353519
xu@bindeleddet.ntnu.no

Cecilie Høgset
Medlem

96229703
hogset@bindeleddet.ntnu.no

Erlend Johnsen Fossum
Medlem

41242751
fossum@bindeleddet.ntnu.no

Erling Stray Bugge
Medlem

90699064
bugge@bindeleddet.ntnu.no

Fattir Ahmed Chaudhary
Medlem

98865221
chaudhary@bindeleddet.ntnu.no

Hannah Emilie Hjelle Høydal
Medlem

40045953
hoydal@bindeleddet.ntnu.no

Henrik Dybevold Hesle
Medlem

47893393
hesle@bindeleddet.ntnu.no

Henrik Irgens Gravdal
Medlem

40611110
hgravdal@bindeleddet.ntnu.no

Herman Hartgen
Medlem

41212283
hartgen@bindeleddet.ntnu.no

Håkon Stubhaug Drangsland
Medlem

41666892
drangsland@bindeleddet.ntnu.no

Katarina Van De Pontseele
Medlem

46922967
kpontseele@bindeleddet.ntnu.no

Lars Christian Ek Folkestad
Medlem

95105710
folkestad@bindeleddet.ntnu.no

Magnus Ulvik
Medlem

40626768
ulvik@bindeleddet.ntnu.no

Maria Grohshennig
Medlem

90248626
grohshennig@bindeleddet.ntnu.no

Olav Lund Vigerust
Medlem

40298868
vigerust@bindeleddet.ntnu.no

Peder Møyner Lund
Medlem

97957712
lund@bindeleddet.ntnu.no

Peter Elias Halle Stai
Medlem

97584889
stai@bindeleddet.ntnu.no

Sina Fattnes
Medlem

47616602
fattnes@bindeleddet.ntnu.no

Thomas Alsten
Medlem

90709822
alsten@bindeleddet.ntnu.no



Foto: Anders Blesvik Gandrud

Cookies hjelper oss å levere våre tjenester. Ved å bruke våre tjenester, samtykker du til vår bruk av informasjonskapsler. Lær mer