Våre medlemmer


Gruppeledere

Erlend Johnsen Fossum
Leder

41242751
fossum@bindeleddet.ntnu.no

Olav Lund Vigerust
Nestleder

40298868
vigerust@bindeleddet.ntnu.no

Agnes Roll-Matthiesen
Bedriftsleder

98092165
rollmatthiesen@bindeleddet.ntnu.no

Erling Stray Bugge
Leder for KarriereDagene 2018

90699064
bugge@bindeleddet.ntnu.no

Henrik Irgens Gravdal
IT-leder

40611110
hgravdal@bindeleddet.ntnu.no

Katarina Van De Pontseele
HR-ansvarlig

46922967
kpontseele@bindeleddet.ntnu.no

Maria Grohshennig
Markedsføringsleder

90248626
grohshennig@bindeleddet.ntnu.no

Sina Fattnes
Økonomi- og finansleder

47616602
fattnes@bindeleddet.ntnu.no



Medlemmer

Amalie Omholt Ellestad
Medlem

93088981
ellestad@bindeleddet.ntnu.no

Camilla Andersson
Medlem

46896561
andersson@bindeleddet.ntnu.no

Catherine Xu
Medlem

91353519
xu@bindeleddet.ntnu.no

Cecilie Høgset
Medlem

96229703
hogset@bindeleddet.ntnu.no

Fattir Ahmed Chaudhary
Medlem

98865221
chaudhary@bindeleddet.ntnu.no

Håkon Stubhaug Drangsland
Medlem

41666892
drangsland@bindeleddet.ntnu.no

Magnus Ulvik
Medlem

40626768
ulvik@bindeleddet.ntnu.no

Thomas Alsten
Medlem

90709822
alsten@bindeleddet.ntnu.no



Foto: Anders Blesvik Gandrud

Cookies hjelper oss å levere våre tjenester. Ved å bruke våre tjenester, samtykker du til vår bruk av informasjonskapsler. Lær mer