Våre medlemmer


Gruppeledere

Marthe Kirkeby
Leder

934 91 603
kirkeby@bindeleddet.ntnu.no

Morten Haugestøyl Vinje
Nestleder

482 97 287
mvinje@bindeleddet.ntnu.no

Anders Lyholm Limi
Markedsføringsleder

976 74 330
limi@bindeleddet.ntnu.no

Anders Strand Ryssdal
Økonomi- og finansleder

413 66 266
ryssdal@bindeleddet.ntnu.no

Cassandra Wu
Analyseleder

948 47 665
wu@bindeleddet.ntnu.no

Hans Markus Jahle
IT-leder

903 68 956
jahle@bindeleddet.ntnu.no

Hedda Hove Lund
HR-ansvarlig

404 76 957
hlund@bindeleddet.ntnu.no

Sindre Wilberg
Bedriftsleder

452 63 058
wilberg@bindeleddet.ntnu.no



Medlemmer

Agnes Hjeltnes
Medlem

954 88 997
hjeltnes@bindeleddet.ntnu.no

Hjalmar Vinje
Medlem

458 12 481
hvinje@bindeleddet.ntnu.no

Lars Waage
Medlem

414 81 888
waage@bindeleddet.ntnu.no

Sanna Warholm
Medlem

980 70 982
warholm@bindeleddet.ntnu.no

Shivam Deep Sharma
Medlem

410 65 024
sharma@bindeleddet.ntnu.no

Sigve Norris
Medlem

468 16 165
norris@bindeleddet.ntnu.no

Vibeke Kjellevoll
Medlem

950 93 379
kjellevoll@bindeleddet.ntnu.no



Foto: Anders Blesvik Gandrud

Cookies hjelper oss å levere våre tjenester. Ved å bruke våre tjenester, samtykker du til vår bruk av informasjonskapsler. Lær mer